تقدیر از رابطین خبری جوان جمعیت هلال احمر استان مازندران / پیام تبریک روز خبرنگار

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران از تجلیل و تقدیر خبرنگاران، رابطین خبری استانی و شعب جمعیت هلال احمر این استان به مناسبت روز خبرنگار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ماندران، لیلی احمدی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این عرصه از نقش آفرینی خبرنگاران قدردانی کرد؛ و افزود: اصول و اهداف جمعیت هلال احمر مبنی بر گسترش فرهنگ صلح و دوستی و تفاهم در جوامع و دوری از خشونت و بداخلاقی، ترویج فعالیت های بشردوستانه و عام المنفعه در جهت تسکین آلام بشری، حفظ کرامت انسان ها و تلاش برای تامین سلامت انسان‌ها، رسالت بزرگی را بر دوش ما و شما می‌گذارد که با تعهد، تخصص و خستگی‌ ناپذیری شما بر اساس مسئولیت اجتماعی و اصول حرفه‌ای خبرنگاری، رسیدن به این اهداف دور از دسترس نخواهد بود.
احمدی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش خستگى ناپذیر عوامل روابط عمومی جمعیت هلال احمر مازندران بویژه رابطین خبری شعب گفت: خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگى میکنند و سلامت فرهنگى فکرى هر جامعه اى مرهون تلاش هاى شبانه روزى آنهاست.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر مازندران ضمن تقدیر و تشکر از زحمات اعضای جوانان در اجرای موفقیت آمیز طرح ها و برنامه های سازمان، بر لزوم اطلاع رسانی به موقع و انعکاس خبری این فعالیت ها تاکید کرد و گفت: انعکاس فعالیت های جوانان و پوشش خبری آنها در ترویج گسترش اهداف بشردوستانه و عام المنفعه جمعیت تاثیر بسزایی داشته و موجبات جذب افراد را فراهم خواهد کرد.

احمدی در پایان بیان کرد: هفدهم مرداد ماه، روز خبرنگار فرصت مغتنمی است تا خالصانه از همراهی اصحاب رسانه در انعکاس فعالیت‌های عام‌المنفعه و بشردوستانه جمعیت هلال احمر و به ویژه از روابط عمومی، خبرنگاران داوطلب و رابطین خبر مراکز امور جوانان استان مازندران تقدیر نمایم .