روز دوم اردو نشاط و امید (پسران) به میزبانی استان زنجان

روز دوم اردو نشاط و امید (پسران) به میزبانی استان زنجان با شوق و اشتیاق دبیران حاضر در این اردو با اجرایی برنامه های متنوع به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان؛ شرکت در آزمون کتبی و کلاس های آموزشی ارزش گذاری کار داوطلبانه و مهارت های زندگی و…، بازدید از گنبد سلطانیه، رختشور خانه شهر زنجان و شرکت در شب پر هیجان فرهنگی در مجموعه فرهنگی گاوازنگ از جمله برنامه های اجرا شده است.
آزمون کتبی زمینه رشد دبیران شرکت کننده در اردوها مهیا می کند
یکی از اعضای مجمع دانشجویی استان کردستان گفت: برگزاری آزمون کتبی در اردو باعث آشنایی بیشتر اعضا با تاریخچه نهضت صلیب سرخ و هلال احمر می شود.
اردو های نشاط و امید باعث تبادل افکار دبیران می شود
محمدرضا معجونی مدرس کلاس ارزش گذاری کار داوطلبانه گفت: با بالا رفتند دانش و مهارت اعضا عملکرد آنان نیز پیشرفت می کند، اردو های نشاط و امید ضمن اینکه باعث دوستانی میان دبیران می گردد به تبادل افکار و دانش میان آنان کمک میکند.
آموزش مهارت های زندگی به دبیران هلال احمر
مدرس کلاس مهارت های زندگی (ازدواج بدون شکست) تصریح کرد: در کلاس مهارت زندگی باور های غلط ازدواج، چگونگی انتخاب درست همسر و… به شرکت کنندگان آموزش داده می شود.
مهدی شیرمحمدی افزود: باتوجه به اینکه سازمان جوانان هلال احمر دارای اعضای از نسل جوانان است با برگزاری چنین کلاس های میتوان نقش مهمی در نهادینه کردن ازدواج بدون شکست داشته باشد.
مجتبی منصوری از دبیران کانون های روستایی شهرستان همدان گفت: آموزش مهارت های زندگی توسط اساتید مجرب در اردو ها می توانند باعث افزایش آگاهی و دانش دبیران نسبت به ازدواج  شود.
بر اساس این گزارش بازدید از گنبد تاریخی سلطانیه و رختشور خانه شهر زنجان از دیگر بازدید های امروز دبیران کانون های هلال احمر در اردوی منطقه ای نشاط و امید زنجان بود.
شایان ذکر است شب فرهنگی با شور و شوق دبیران منطقه یک در مجتمع تفریحی گاوازنگ با اجرای برنامه های متنوع از جمله اجرای موسیقی سنتی استانها، تئاتر، مسابقه، داستان خوانی و… با استقبال پر شور دبیران برگزار شد.