برگزاری مراسم استقبال از دبیران پرتلاش سازمان جوانان در چهارمحال وبختیاری

مراسم اسقبال از اعضای شرکت کننده دراردوی نشاط و امید سازمان جوانان به میزبانی استان چهارمحال وبختیاری در آموزشکده فنی و حرفه ای شهرکرد در بخش خواهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور جوانان استان چهارمحال و بختیاری، اردوی منطقه ای سازمان جوانان به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری از تاریخ ۱۳ لغایت ۱۶ام مرداد ماه برگزار می شود.

ساعت پذیرش اردوی نشاط و امید ۱۵-۲۰ بعد از ظهر ۱۳ مردادماه ۹۸ بود کادر اجرایی میزبانی اردو به منظور برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم استقبال اقدام به برپایی سیاه چادر بختیاری و استفاده از نوای موسیقی محلی در پذیرش اردوگاه کرده بودند استان ها یکی پس از دیگری از راه می رسیدند و پس از پذیرایی با دوغ و کاکولی محلی در اتاق ها مستقر می شدند.

هر استان جهت ترویج فرهنگ و آداب و رسوم استان خود مهمترین سوغات خودر را در غرفه دستاوردهای جوانان اردوگاه عرضه می کرد، سوغات هایی که هر کدام معرف گوشه ای از فرهنگ، هنر و تمدن یکی از اقوام ایران زمین بود.

۱۵۸ عضو از دبیران کانون‌های دانشجویی، جوانان و روستایی سازمان جوانان به همراه ۱۱سرپرست حاضر در این اردو از استان های بوشهر، هرمزگان، ایلام، کهگیلویه و بویراحمد، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، ایلام، قم، خوزستان، کیش، لرستان حضور دارند.

یک دیدگاه برای این نوشته ارسال شده است

Comments are closed.