برگزاری آیین اختتامیه اردوهای شکرانه هلال احمر خراسان رضوی/۳۴ دانش آموز زیارت اولی در اردوی شکرانه هلال احمر

آیین اختتامیه اردوهای شکرانه با حضور رئیس سازمان جوانان هلال احمر ، مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی و اعضای مجتمع‌های دانش آموزی در محل سالن شهدای امدادگر هلال احمر در مشهد مقدس برگزار شد.

 

دکتر شهاب الدین صابونچی رئیس سازمان جوانان هلال احمر ضمن تشکر از پرسنل و اعضای جوانان هلال احمر خراسان رضوی که میزبانی این اردو را برعهده داشتند گفت: خدا را شاکریم که این اردو مصادف با دهه کرامت در مشهد مقدس برگزار شد و دانش آموزان توانستند از برکات معنوی حضرت ثامن الحجج نیز استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه ۱۱ مجتمع دانش آموزی با حضور ۳۵۰ دانش آموز تحت پوشش هلال احمر هستند اظهار داشت: باید به مسائل آموزش و پرورش مجتمع‌های دانش آموزی توجه بیشتری شود تا با کمتر شدن دغدغه ها بتوانیم از استعدادها و توانمندی های دانش آموزان استفاده بیشتری شود.

اردوهای شکرانه تجربه ای از جنس مهارت های زندگی

دکتر صابونچی حمایت‌های مادی و معنوی از مجتمع‌های دانش آموزی را از سیاست‌های کل جمعیت دانست و افزود: هدف از برگزاری این اردوها فرصتی است برای سازندگی و توانمندی و افزایش تجربه های مشترک که از جنس مهارت‌های زندگی می باشد و برای آینده این دانش آموزان بسیار مفید است

دکتر سید مجتبی احمدی مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی ضمن تشکر از عوامل اجرایی برگزاری اردوهای شکرانه گفت: مفتخریم به خادمی آستان امام رئوف و جای بسی خوشحالی است که خدمت شما دانش آموزان مجتمع‌های دانش آموزی را انجام میدهیم.

وی با اشاره به بهره مندی از معنویات مضجع شریف علی بن موسی الرضا علیه السلام افزود : امیدوارم لحظه به لحظه حضور شما در مشهد الرضا علیه السلام در کام شما شیرین باشد و در آینده نیز افتخار میزبانی شما عزیزان را داشته باشیم.

۳۴ دانش آموز زائر اولی در اردوی شکرانه هلال احمر

علیرضا معین زاده معاون امور جوانان هلال احمر خراسان رضوی با اشاره به اینکه ۳۴ نفر از ۲۶۰ دانش آموز شرکت کننده در اردوی شکرانه زیارت اولی هستند گفت: در این اردو اعضای مجتمع های دانش آموزی هلال احمر از ۵ استان کشور شامل سیستان و بلوچستان، کرمان،خراسان جنوبی، گیلان و چهارمحال وبختیاری حضور دارند.

شایان ذکر است اجرای سرود شعبده بازی و … از برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.