شکرانه ای با حضور ۲۶۰ دانش آموز مجتمع‌های دانش آموزی هلال احمر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از برگزاری اردوهای شکرانه با حضور ۲۶۰ دانش آموز از ۵ استان کشور در مشهد مقدس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی؛ سید مجتبی احمدی با اشاره به اینکه این اردو در دهه کرامت در حال برگزاری است، افزود: علاوه بر زیارت  مضجع شریف رضوی بازدید از موزه، پارک ساحلی آفتاب، سینما، سیرک، مجتمع فرهنگی تفریحی چالیدره و مجتمع پروفسور بازیما از دیگر برنامه های این اردو خواهد بود.
 وی هدف از برگزاری این اردو را انجام زیارت و آشنایی دانش آموزان و مناطق محروم با معارف اهل بیت و امام مهربانی ها دانست و گفت: در این اردو اعضای مجتمع های دانش آموزی هلال احمر از ۵ استان کشور شامل سیستان و بلوچستان، کرمان،خراسان جنوبی، گیلان و چهارمحال وبختیاری حضور دارند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با اشاره به اینکه یکی از ویژه برنامه های این اردو افتتاحیه آن در دارالهدایه حرم رضوی میباشد تشریح کرد:با برنامه ریزی که توسط معاونت پیش دبستانی و دانش آموزی سازمان و کارشناسان ستادی جوانان هلال احمر استان خراسان رضوی انجام شده سعی بر این است که برنامه های فرهنگی،مذهبی و تفریحی ویژه دانش آموزان انجام شود.