نشست خبری «ستاره‌های هلال‌احمر» با حضور ورزشکاران و هنرمندان برگزار شد

نشست خبری «ستاره‌های جمعیت هلال احمر» با حضور تعدادی از هنرمندان و ورزشکاران که برای کمک رسانی به سیل زدگان به کمپین ورزش سه و همکاری با هلال احمر پیوستند، در سازمان جوانان هلال احمر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر؛ این نشست خبری به منظور تقدیر از ورزشکاران و هنرمندانی که برای تداوم کمک رسانی به سیل زدگان به کمپین ورزش سه پیوستند، با حضور رئیس سازمان جوانان، رئیس سازمان داوطلبان، عوامل پایگاه اینترنتی ورزش سه و با حضور لیلا بلوکات بازیگر سینما و تلویزیون، عادل مجللی قهرمان قایقرانی کشور، الناز کمپانی قهرمان دومیدانی و رکورددار ۱۰۰ متر با مانع، ابراهیم صادقی بازیکن سابق و مربی فعلی تیم سایپا برگزار شد.

لیلا بلوکات در این برنامه نقاشی یکی از کودکان معلول خیریه “مهر لیلا” را برای فروش و استفاده از عواید آن جهت بازسازی مناطق سیل زده به سازمان داوطلبان هلال احمر تقدیم کرد. عادل مجللی نیز اولین پاروی قایقرانی که مدال قایقرانی جهانی را توسط آن کسب کرده بود برای فروش و بازسازی مناطق سیل زده به سازمان داوطلبان اهدا کرد.

همچنین در این برنامه هنرمندان و ورزشکاران لباس هلال احمر را برتن کرده و به عضویت داوطلبانه هلال احمر درآمدند. به رسم یادبود؛ نقاشی کودکان مناطق سیل زده در اردوگاه های هلال احمر نیز از سوی سازمان جوانان به ورزشکاران و هنرمندان حاضر در مراسم اهدا شد.