بشـردوستـی سـرمـایـه جـوانـان هـلال احمـر در استـان اصفـهان


معاون امور جوانان استان اصفهان از اجرای برنامه‎های متنوعی با عطر بشردوستی توسط جوانان هلال احمری این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ حیدرعلی خانبازی گفت: جوانان خوش ذوق و خلاق این استان، در طول سال و متناسب با منطقه جغرافیایی خود، برنامه‎های متعددی در راستای اهداف بشردوستانه جمعیت هلال احمر اجرا می‎کنند.

خانبازی تصریح کرد: اعزام کاروان نیکوکاری اعضای جوانان هلال احمر شهرستان فریدونشهر به مناطق عشایری دره هرگل، توزیع اقلام و انجام تستهای سلامت برای بانوان این مناطق نمونه‎ای از یک کار داوطلبانه و بشردوستانه است.

وی افزود: جمعآوری و بسته بندی هدایای دریافتی طرح با مهر تا مهر، برگزاری مراسم تجلیل از آستان مقدس امام زادگان در روز تجلیل از امامزادگان و بقاع متبرکه بخش دیگری از این اقدامات بوده‌اند.

خانبازی با اشاره به ویژه برنامه‎های اجرا شده در هفته عفاف و حجاب تشریح کرد: برگزاری جشن و حضور در پیاده‎روی به مناسبت هفته عفاف و حجاب همچنین برگزاری مسابقه و اهدای جایزه پیرامون شان نزول آیه حجاب و اهدای گل به اعضا و بانوان محجبه از دیگر برنامه‎های اجرا شده در شعب این استان بوده است.

خانبازی تبیین کرد: برپایی ایستگاه‎های سلامت متعدد با هدف معرفی جمعیت هلال احمر و کنترل فشارخون مراجعین، اهدای خون توسط اعضای جوان هلال احمر به صورت داوطلبانه و دریافت کارت اهدای عضو نیز بخشی از اقدامات جوانان هلال احمر است.