جشن روز دختر و بزرگداشت دهه کرامتبرپایی جشن به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س)و روز دختر و بزرگداشت دهه کرامت به همت جوانان و امور داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین برگزار شد.

 

به گزارش رابط خبری معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان تهران ،امور جوانان جمعیت ورامین جشنی به مناسبت میلاد باسعادت حضرت معصومه سلام الله علیه و روز دختر و بزرگداشت دهه کرامت برای دختران جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین برگزار کرد.

گفتنی است این مراسم با آیتم هایی همچون مولودی و موسیقی سنتی نظیر دف نوازی، سنتور نوازی، تنبک و گیتار همرا بوده که توسط جوانان و غنچه های جمعیت در سالن هلال احمر اجرا شد.

لازم به ذکر است که به پاس سپاسگذاری و قدردانی از زحمات اعضا به خواهران جوانان، امدادگران، نجاتگران، داوطلبان و اعضای روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین، لوح تقدیر و هدایایی اهدا شد.

امور جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین میزبان تعداد کثیری از دختران این جمیعت بوده و با اماده کردن شربت، کیک و ساندویچ پذیرای آنان بود.

مسئول جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین بیان کرد : اعضای خواهران جمعیت هلال احمر، دخترانی تلاشگر و فداکار هستند که وقت و توانایی خود را در راه کمک های بشر دوستانه و کاهش آلام بشری و و تسکین قلب هم وطنانمان اهدا میکنند.

مهرپویان ادامه داد: فرصت را غنیمت شمردیم تا از تلاش ها و کمک های بیشمار و بشر دوستانه از آنان تشکر کنیم و قدر دان زحماتشان باشیم.