برگزاری دوره آموزشی ضمن خدمت “نحوه برگزاری اردو “ در اردبیل


معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اردبیل از برگزاری دوره آموزشی ضمن خدمت نحوه برگزاری اردو ويژه روئسا و كارشناسان شعب استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، دوره آموزشی ضمن خدمت کارکنان تحت عنوان «نحوه برگزاری اردو» به مدت دو روز در تاریخ ۱۹ و ۲۰ تیر ماه سال جاری در محل دانشکده علمی کاربردی هلال احمر و با حضور سعید جوادزاده؛معاون امور جوانان استان، باقری ؛معاون آموزشی، باباپور ؛ مسوول حراست و نورمند؛ بازرس و مسوول رسیدگی به شکایات جمعیت هلال احمر استان اردبیل برگزار شد.

سعید جوادزاده، معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه این دوره با حضور ۳۰ نفر از روسای ادارات و کارشناسان حوزه جوانان برگزار شده، تصریح کرد: این

دوره با همکاری معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر استان در مرکز علمی – کاربردی جمعیت هلال احمر استان برگزار می شود.

در این دوره ١۶ ساعته اساتید و کارشناسان مرتبط از آموزش و پرورش به تدریس سرفصل های تدوین شده پرداخته در انتهای هر کارگاه ارزشیابی از فراگیران و پرسش و پاسخ انجام گرفت . جواد زاده در ادامه آشنایی با دستور العمل اردویی وزارت

آموزش و پرورش، برنامه ریزی و پیوست های فرهنگی در رده های سنی مختلف، ملاحظات تربیت جنسی، آشنایی با بازی ها و مهارت های اردویی و روانشناسی را از جمله سر فصل های آموزشی این دوره برشمرد و هدف از برگزاری دوره های آموزشی برای کارکنان را به روز کردن اطلاعات آن ها برای خدمات رسانی بهتر و افزایش کیفیت فعالیت های معاونت امور جوانان استان اردبیل دانست.