گرامیداشت هفته عفاف و حجاب در کانون‌های آذربایجان شرقی


دختران جوان و کانون های دانش آموزی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی همزمان با دهه کرامت، هفته حجاب و عفاف را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی، همزمان با دهه کرامت و مناسبت های این دهه، اعضای جوانان و کانون های دانش آموزی هلال احمر سراسر استان آذربایجان شرقی با اجرای برنامه های متنوع این ایام را گرامی داشتند.
جوانان و دانش آموزان هلال احمر شهرستان ملکان با برگزاری جشن دهه کرامت و ایستگاه نقاشی و نقاشی متری روی پارچه با موضوع عفاف و حجاب با این موضوع، بیشتر آشنا شدند.
دختران جوان شهرستان مرند نیز با تجمع و گردهمایی در گسترش مباحث لزوم عفیف بودن در جامعه کوشیدند.
کانون های دانش آموزی شهرستان تسوج و مراغه نیز ضمن مباحثه در موضوع عفاف و حجاب در جامعه و ارتباط آن در کاهش اسیب های اجتماعی در برنامه های این هفته مشارکت کردند.
جوانان و اعضای کانون دانشجویی شهرستان ویژه مراغه نیز با مشارکت در برپایی نمایشگاه هم افزایی و رونق تولید بمناسبت دهه کرامت، اشنایی با تجهیزات امدادی، اهدای کیف های کمک های اولیه و اجرای مسابقه دانشجویان را با فعالیت های جمعیت هلال احمر آشنا کردند.
گفتنی است، اعضای کانون های دانش آموزی شهرستان سراب نیز با برگزاری کارگاه های آسیب های اجتماعی و فضای مجازی، هفته عفاف و حجاب را ویژه شمرده و ضرورت جامعه امروز را یاداور شدند.