از دیدار با خانواده شهدا تا برگزاری جشن روز دختر در کرمان


به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و گرامیداشت روز دختر و هفته کرامت ویژه برنامه های متنوع فرهنگی، اجتماعی و بشردوستانه در جمعیت هلال احمر شهرستان های شهربابک، بردسیر و راین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ همزمان با میلاد حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت اعضای جوانان، امدادگران، داوطلبان و پرسنل هلال احمر شهرستان های شهربابک، بردسیر و راین با اجرای برنامه های فرهنگی، اجتماعی و بشردوستانه این ایام را گرامی داشتند.

تقدیر از دختران هلال احمر در جشن بزرگ ولادت حضرت معصومه (س) در شهربابک

سرپرست جمعیت هلال احمر شهربابک ضمن تبریک میلاد با سعادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) و بزرگداشت روز دختر بیان کرد: به همین مناسبت مراسم تقدیر از دختران هلال احمر با حضور نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، امام جمعه و شهردار شهربابک در شب ولادت حضرت معصومه (س) برگزار شد.

امام جمعه شهربابک با اشاره به اهمیت نامگذاری روز دختر گفت: دختران این سرزمین با الگو گرفتن از سیره زندگی حضرت فاطمه معصومه (س) مایه عزت جامعه اسلامی جمهوری اسلامی ایرانی هستند.

در ادامه این خبر موسی نگارستانی سرپرست جمعیت هلال احمر شهربابک ادامه داد: این جشن با حضور ۲ هزار و ۵۰۰ نفر از عموم مردم، اعضای جوانان، امدادگران و داوطلبان هلال احمر با همکاری کمیسیون بانوان فرمانداری و شهرداری در محل بوستان بانوان شهربابک برگزار شد و در این مراسم دختران جوان هلال احمر نیز تجلیل شدند.

نگارستانی افزود: به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س)، اردوی یک روزه تفریحی، آموزشی و سیاحتی برای ۴۰ نفر از داوطلبان این جمعیت در روستای کار ریگ مدوار در شهربابک برگزار شد.

دیدار با خانواده شهیدان خراسانی و سلطانی در شهرستان بردسیر

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بردسیر بیان کرد: به مناسبت آغاز دهه ی کرامت اعضای داوطلبان این جمعیت با همراهی امام جمعه، فرماندار، رئیس بنیاد شهید، فرمانده سپاه پاسداران، رئیس آموزش و پرورش شهرستان، اعضای شورای اجرایی هلال احمر بردسیر با ۲ خانواده شهید خراسانی و سلطانی دیدار و گفتگو کردند.

موسی فخرآبادی در دیدار با خانواده های شهید افزود: امروزه شاهد امنیت و آرامش در کشور هستیم که مرهون رشادت های شهدا و جانبازان این مرز و بوم است.

وی زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم را از اهداف این دیدار عنوان کرد و گفت: اعضای داوطلب این جمعیت نیز با حضور در گلزار شهدا و با غبارروبی قبور مطهر شهدای گمنام با شهیدان تجدید میثاق کردند.

پاسداشت روز دختر در هلال احمر راین

رئیس هلال احمر راین با اشاره به برگزاری جشن روز دختر به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) بیان کرد: در این مراسم ۴۵ نفر از اعضای جوانان خواهر حضور یافتند که در قالب کارگاه آموزشی با سبک و سیره زندگی حضرت معصومه (س) نیز آشنا شدند.

کامبیز محمدی افزود: اهدای جوایز و مولودی خوانی بخش دیگر از برنامه های این جشن بوده است.