معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان هرمزگان : آموزش به دانش آموزان آمادگی مدارس را برای مقابله با حوادث افزایش می دهدمعاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان هرمزگان با حضور در شهرستان حاجی آباد با دانش آموزان دادرسی این شهرستان دیدار و گفت وگوکرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان هرمزگان، سحررفیعی بندری با حضور در شهرستان حاجی آباد ضمن دیدار و گفت و گو با دانش آموزان و مسوولین آموزش و پرورش از تمرینات تیم های دادرس این شهرستان اعزامی به مسابقات المپیاد آماده کشوری دیدن کرد.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان هرمزگان دراین باره گفت: یکی از مهم‌ترین ماموریت‌های جمعیت هلال احمر آموزش همگانی است.
سحررفیعی بندری اضافه کرد: باهدف افزایش سطح آمادگی دانش آموزان برای مقابله با حوادث احتمالی در مدارس دانش آموزان در قالب طرح ملی دادرس آموزش های امدادی لازم را فرا می گیرند.
رفیعی بندری بیان داشت: وقتی از این سنین افرادی وقت زیادی از خود را صرف آماده کردن و ارتقا مهارت‌های خود برای کمک به همنوعان و یاری‌رساندن به افراد نیازمند در شرایط سخت و دشوار می‌کنند، از نظر معنوی و اخلاقی ارزش زیادی دارد.
وی اشاره کرد: همه افرادی که در طول این سال‌ها در این مسیر حضور داشتند، از نظر پایبندی به ارزش‌های انسانی در طراز بالایی قرار دارند.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان هرمزگان عنوان کرد: تیم های منتخب استان هرمزگان از شهرستان حاجی آباد جهت شرکت در المپیاد کشوری آماده تیرماه جاری به استان تهران اعزام خواهند شد.
در پایان از اعضای تیم های دادرس و مربیان با اهدای هدایا تجلیل شد.