ویژه برنامه افتتاح برنامه های تابستانی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر و رونمایی از پوسترهای طرح های تابستانی جمعیت هلال احمر

ویژه برنامه آغاز طرح های تابستانی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با حضور رئیس این سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر ؛ ویژه برنامه افتتاح برنامه های تابستانی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در سالن ایوان شمس برگزار و از پوسترهای طرح های تابستانی جمعیت هلال احمر نیز رونمایی شد.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر در این برنامه گفت: با شروع فصل تابستان برنامه های ویژه سازمان جوانان آغاز شده و اردوهای مختلفی در این ایام برگزار می‌شود. همچنین طرح آفتابگردان هم ویژه خانواده هلال احمر آغاز شده و امیدواریم با کمک خانواده هلال احمر بتوانیم شرایط بهتری را فراهم کنیم تا عزیزان هلال احمری از جمله کارمندان و داوطلبان در تمام رده های جوانان، امدادگران و نجاتگران با آرامش خاطر و انگیزه بیشتری به مردم خدمت کنند.

دکتر شهاب الدین صابونچی با اشاره به برگزاری اردوهای منطقه ای در استان های مختلف کشور گفت: امسال استان های بیشتری در برنامه های منطقه ای مشارکت می کنند و همین طور برنامه های متنوعی برای گروه های مختلف دانش آموزی، دانشجویی، طلاب و غنچه های هلال در نظر گرفته ایم.

وی افزود: امیدوارم با کمک شما بتوانیم در آینده برنامه های بهتری را اجرا و آن طور که شایسته است به مردم خدمت کنیم و این اعتماد مردم به جمعیت هلال احمر که در حال افزایش است را گسترده تر کنیم و امانت دار و پاسخگوی این اعتماد باشیم.

در این برنامه از جمعی از بازنشستگان جمعیت هلال احمر نیز با حضور رئیس سازمان جوانان تقدیر شد.