همایش فرهنگی ، ورزشی دختران آفتاب برگزار شد


معاون امور جوانان هلال احمر خراسان رضوی از برگزاری همایش فرهنگی ، ورزشی دختران آفتاب به مناسبت ولادت حضرت معصومه(ص) از 12 لغایت 13 تیرماه در نیشابور خبر داد.

علیرضا معین زاده معاون امور جوانان خراسان رضوی با اعلام این خبر افزود: این همایش با حضور ۱۵۰ نفر از اعضا جوانان از سراسر شعب هلال احمر استان همزمان با ولادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه (ص) در اردوگاه کشوری شهید رجایی واقع در باغرود نیشابور برگزار شد.

همچنین اسماعیل شاه بیگی رئیس شعبه هلال احمر نیشابور اظهار داشت: برگزاری مسابقات ورزشی طناب زنی،طناب کشی ومچ اندازی و بازدید از اماکن تفریحی وتاریخی نیشابور از دیگر برنامه های اجرا شده در این همایش بود.

وی افزود: در مسابقه طناب کشی که به صورت تیمی برگزار شد، تیم های شعب جغتای ، بردسکن ونیشابور به ترتیب رتبه اول تا سوم مسابقات را کسب نمودند.

رئیس هلال احمر نیشابور ادامه داد: در رشته های انفرادی طناب زنی نیز به ترتیب عاطفه خاجویی از خواف ، یگانه شاه بیگی از نیشابور ، مریم سلیمیان از بجستان و در رشته مچ اندازی راضیه انداده از جوین ، فاطمه یپرم از رشتخوار وهوری رضائیان موفق به کسب مقام برتر شدند.