برگزاری آزمون امداد یکپارچه ویژه بیش از ۳۸۰ نفر از دانشجویان دانشگاه فرهنگیان

به همت معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر قم و با همکاری همت معاونت آموزش و پژوهش و دانشگاه علمی کاربردی هلال، آزمون یکپارچه پایان دوره امداد ویژه بیش از 380 نفر از دانشجویان فرهنگی شرکت کننده در دوره های امدادی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ با برگزاری آزمون پایان دوره امداد و کسب موفقیت در آن، دانشجویان فرهنگی موفق به دریافت گواهینامه امداد و کمکهای اولیه می شوند.

بر اساس این گزارش، بر اساس ابلاغیه اداره آموزش و پرورش فراگیری آموزه های امدادی و اخذ گواهینامه امدادی بعنوان آموزش ضمن خدمت فرهنگیان محسوب می شود. لذا آموزش و پرورش استان با همکاری جمعیت هلال احمر استان قم و هماهنگی برگزاری دوره فشرده ۲۲ ساعته را انجام داد.

در این راستا، کلاس های این دوره ها با معرفی بیش از ۳۸۰ نفر از دانشجویان دانشگاه فرهنگیان و سازماندهی آنان در ۴ دوره آقایان و ۴ دوره خانمها بصورت همزمان تشکیل شد.

یادآور می شود؛ این آزمون بصورت همزمان با حضور بیش از۱۴۰ نفر از برادران در دانشگاه علمی کاربردی هلال و برای بیش از ۲۳۰ نفر از خواهران در محل معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم برگزار شد.