کارگاه آموزشی نه به اعتیاد در جمعیت هلال احمر شهرستان تفت

جوانان هلال احمر شهرستان تفت با اجرای طرح نه به اعتیاد با شعار "احتیاط کنیم ، اعتیاد نزدیک است" در مسیر مبارزه با اعتیاد گام برداشتند .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ جلیل کهدوئی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تفت گفت : در طرح سراسری نه به اعتیاد  با شعار” احتیاط کنیم ، اعتیاد نزدیک است ” همزمان با سراسر کشور  با حضور اعضا کانون های جوانان و دانش آموزی هلال احمر در شهرستان تفت به مرحله اجرا در آمد .

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تفت اظهار داشت : به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر  اعضای کانون دانش آموزی و جوانان هلال احمر ضمن  مشارکت در این طرح ، از عواقب و مضرات اعتیاد و چگونگی مبارزه با آن توسط کارشناسان نیروی انتظامی ، آگاهی یافتند .جوانان در این کارگاه آموزشی با رویکرد پیشگیرانه با شعار ” احتیاط کنیم ، اعتیاد نزدیک است ” به مبارزه با این بلای خانمان سوز رفتند .

کهدوئی با اشاره به اجرای ویژه برنامه این جمعیت در روز جهانی مبارزه با مواد مخدر گفت : برای بهره مندی از پتانسیل و مشارکت جوانان در فعالیت های اجتماعی و عام المنفعه ، جمعیت هلال احمر با هدف آگاهی بخشی و گسترش فرهنگ پیشگیری از اعتیاد این کارگاه آموزشی برگزار شد .