از تشکیل زنجیره انسانی “نه به اعتیاد” تا فعالیت های فرهنگی جوانان قم در هفته مبارزه با مواد مخدر

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم از تشکیل زنجیره انسانی با شعار نه به اعتیاد و برگزاری نمایشگاه و کارگاه های آموزشی در راستای پیشگیری موثر از اعتیاد در قم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی اظهار کرد: جوانان هلال احمر استان قم با تشکیل زنجیره انسانی “نه به اعتیاد” به مقابله این آسیب اجتماعی رفتند.

وی تصریح کرد: زنجیره انسانی طرح ملی پیمان (پیشگیری موثر از اعتیاد در جهت تامین نشاط جامعه) در مقابل مرکز امور جوانان هلال احمر استان قم به صورت نمادین و توسط جمعی از جوانان با هدف حساس سازی عموم مردم نسبت به این آسیب اجتماعی ایجاد شد.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم افزود: برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر، آشنایی با مواد افیونی و شناخت راه های مبارزه با مواد مخدر از دیگر برنامه های جوانان هلال احمر بود.

مصباحی بیان کرد: برپایی نمایشگاه و اجرای فعالیت های فرهنگی و اجتماعی جوانان هلال احمر قم برای مبارزه با مواد مخدر همچنین ارائه خدمات در ایستگاه سلامت در قالب کنترل فشار خون از دیگر برنامه های این هفته به شمار می رود.