حضور معاون جوانان ودانشجویی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در گنجینه فرهنگ ها و معرفت ها

نشست صمیمی علی گنج کریمی معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با مدیرعامل، معاون امور جوانان استان با اعضاء شورای مرکزی مجمع استانی، دبیران و اعضاء کانون های دانشجویی و جوانان استان خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمراستان خراسان شمالی؛ محسن نجات مدیر عامل جمعیت هلال احمراستان در این جلسه ضمن عرض خیر مقدم به معاون دانشجویی و جوانان هلال احمر کشور، مطرح کرد: جوانان پیشنهادات و نقطه نظرات خود را برای تقویت هرچه بهتر وبا کیفیت تر کانون های دانشجویی و جوانان و فعالیت ها و برنامه های سازمان ارائه دادند.

وی افزود: وجود روحیه ای شاد و پر انرژی جوانان و دانشجویان موجب میشود که بتوانیم با کمک و همفکری قشر جوان به اهداف عالی و اصول هلال احمر دست یابیم.

وی با تاکید بر حرکت جوانانه افزود: بدون هیچ تردیدی جوانان میتوانند با ساختار هدفمند در جامعه و مراکز علمی در زمینه های مختلف آموزشی و فرهنگی پیشگیری از آسیب های اجتماعی و ناهنجاری های قالب در جامعه اعضای کانون ها و جوانان و همسالان خود را با آموزش ها و طرح های مفید و کاربردی راهنمایی کنند.

معاون جوانان و دانشجویی کشور هم ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع جوانان هلال احمر خراسان شمالی و تشکر از زحمات مدیر عامل استان، معاون جوانان و همکاران شان بیان کرد: با توجه به اینکه استان خراسان شمالی در نیمه دوم مرداد ماه سال جاری میزبان اعضاء جوانان استان های شمال شرق کشور در اردوهای کشوری نشاط و امید است؛ افزود: خراسان شمالی گنجینه ای از فرهنگ ها و سنت های مختلف است و ظرفیت های بسیار بالایی دارد، از اقوام مختلف با فرهنگ و رسوم متفاوتی برخوردار است که جوانان خلاق و نو آور این استان می توانند با همفکری و طراحی ایده ها برنامه های مهیج و سالمی درپر کردن اوقات فراغت در اردو برای جوانان فراهم آورند.

محسن نجات مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی در پایان عنوان کرد: مهمترین و برجسته ترین نتیجه این جلسه نمایان شدن روحیه و حرکت پر نشاط و با انگیزه جوانان، ایجاد فضای حقیقی و مطرح کردن نقطه نظرات و بررسی های آن بود.

وی خاطر نشان کرد: امیدواریم بتوانیم میزبانی خوبی در اردوهای نشاط امید برای اعضاء جوانان شمال شرق کشور باشیم و خاطره خوبی را در این استان برایشان رقم بزنیم.