مسئولین کشوری و استانی با جوانان هلال احمر سیستان و بلوچستان هم پیمان شدند


معاون امور جوانان استان از حضور معاون مقابله با عرضه و امور بین المللی ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری و استاندار سیستان و بلوچستان در همایش سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان، علیرضا میری معاون امور جوانان استان گفت: همزمان با سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر همایشی با حضور مسئولین کشوری، استانی، کارکنان ادارات و جوانان هلال احمر در محل سینما هلال برگزار گردید.

وی گفت: در حاشیه این همایش معاون مقابله با عرضه و امور بین المللی ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری ، استاندار سیستان و بلوچستان و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ضمن بازدید از نمایشگاه که به همین مناسبت در حاشیه همایش برپا شده بود دیدن کردند و با سرگروه های طرح پیمان هم پیمان شدند.

میری ضمن تشرح برنامه های طرح کلی پیمان جامعه هدف این طرح را اعضای ۵ تا ۲۹ سال در کانون‌های سازمان جوانان، خانواده‌های اعضا، امدادگران، کارکنان جمعیت هلال احمر و مردم مناطق حاشیه‌نشین عنوان کرد.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان هدف کلی از اجرای این را طرح توانمندسازی و توسعه ظرفیت اجتماعی اعضا و داوطلبان، نوجوانان و جوانان مناطق حاشیه نشین برای کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی دانست و افزود: سازمان جوانان جمعیت هلال احمر این طرح را در راستای ماموریت های محوله از سوی اسناد بالادستی مختلف انجام می‌دهد.