“قورباغه ات را قورت بده” در نشست کتابخوانی جوانان بشردوست جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین


"نگاهی به اندیشه ها" مجموعه نشست های کتابخوانی جوانان بشردوست جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین به میزبانی کانون جوانان خانه هلال اقبالیه جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین نشست کتابخوانی جوانان بشردوست جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین به میزبانی کانون جوانان خانه هلال اقبالیه جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین و با حضور حسن آصفی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین، نادرمیرزایی معاون امورجوانان جمعیت هلال احمر استان قزوین، علیرضاجاهد رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین، الهام فروغمنش کارشناس مسئول امورجوانان جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین، غلامرضا فرجی معاون شهردار شهر اقبالیه، جوانان بشردوست کانون جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین و جمعی از مسئولین شهرداری اقبالیه برگزار شد؛ کتاب “قورباغه ات را قورت بده” نوشته ی برایان تریسی مورد مطالعه و بحث و گفتگو قرار گرفت.

در این کتاب آمده است: (اگر قرار است اولین کاری که در هر روز انجام می دهید این باشد که قوباغه ای را قورت دهید فورا آن را انجام دهید تا در بقیه روز خیالتان راحت باشد که سخت ترین و بدترین اتفاقی که ممکن است در طول روز برایتان اتفاق بیفتد را پشت سر گذاشته اید.

در زندگی هر کس قورباغه ای وجود دارد که بزرگترین و مهم ترین کاری است که باید انجام دهد. کاری که اگر الان فکری به حالش نکنید به احتمال زیاد انجام نخواهد شد! موضوعی وقتی جالب تر می شود که شما میدانید کار مورد نظر دقیقا همان کاری است که می تواند بیشترین تاثیر مثبت را در زندگی شما بگذارد.)

مطالعه این کتاب در نشست نگاهی به اندیشه ها موجب طوفان فکری جوانان حاضر در جلسه شد که دیدگاه های خود را مطرح و به اشتراک بگذارند.

و در پایان این نشست ظیافت افطاری جوانان بشردوست کانون های جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین برگزار شد.