سومین جلسه هماهنگی مسابقات استانی دادرس در استان مرکزی


معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی از سومین جلسه هماهنگی و همسان سازی المپیاد آماده دادرس در استان مرکزی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ مورخ بیست و یکم خرداد ماه سال جاری سومین جلسه هماهنگی و همسان سازی داوران مرحله استانی هفتمین دوره المپیاده آماده دادرس با حضور معاون امور جوانان، کارشناسان جوانان و داوران خواهر و برادر این مرحله از المپیاد در محل جمعیت هلال احمر استان مرکزی برگزار شد.
در این جلسه ابتدا آرش اشتری، معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان موارد مهم اجرایی در این المپیاد را به داوران متذکر شده و از آنها خواست درصدد اجرای آنها به طور جدی اقدام نمایند.
این موارد مذکور همچون حفظ شئونات اسلامی، در نظر گرفتن هفت اصل اساسی هلال احمر، محفوظ ماندن نتیجه مسابقه تا زمان اختتامیه، رفتار مناسب با دادرسان و … بوده که با رعایت این موارد ، در بهتر برگزار کردن این مسابقه بدون غرض ورزی و پایمال شدن حق کسی و … تلاش کنیم.
پس از بیانات معاون امور جوانان و رفع ابهامات داوران در این جلسه توسط ایشان، اصغر آقایی رئیس اداره دانش آموزی و پیش دبستانی این جمعیت در مورد نکاتی همچون اتحاد و همدلی پرسنل این حوزه، داوران و کادر اجرایی این مرحله از مسابقات و همچنین رعایت نظم و اخلاق خوب سعی در برگزاری هر چه بهتر آن همانند سالهای گذشته داشته باشیم .
در پایان آرزو نصیری سرداور این مرحله از مسابقات با مروری بر فرم های داوری که از سوی سازمان جوانان ارسال شده اند و کتاب دادرس، داور هر آیتم را توجیه و مواردی را که در آیتم های مختلف حذف، تغییر یا اضافه شده اند را توضیح و رفع اشکال کردند.