ارسال ۴۴۳۸ اثر نقاشی به سومین دوره جشنواره بین المللی صلح ودوستی

معاون امور جوانان هلال احمر خراسان رضوی از ارسال بیش از 4هزار اثر نقاشی به دبیرخانه ششمین دوره جشنواره ملی و سومین دوره جشنواره بین المللی نقاشی صلح و دوستی در استان سمنان خبر داد.

 

علیرضا معین زاده معاون امور جوانان هلال احمر استان خراسان رضوی گفت: ششمین دوره جشنواره ملی و سومین دوره جشنواره بین المللی نقاشی صلح و دوستی با هدف اشاعه فرهنگ “صلح و دوستی” و تقویت سنت اسلامی درمیان خانواده ها و گروه همسالان در مهد کودک ها و مراکز پیش دبستانی سراسر کشور ویژه کودکان ۴ تا ۱۲ سال برگزار شده است.

وی در ادامه افزود: با توجه به بین المللی بودن این جشنواره تصویر پوسترفارسی و لاتین و فرم خام نقاشی جشنواره جهت چاپ و بکار گیری در فضای دوستدار کودک و مهد کودکها در سایت سازمان جوانان جمعیت هلال احمر بارگزاری شده و علاوه بر پایگاه های نوروزی از طریق اطلاع رسانی به مهدها ، مراکز پیش دبستانی و دبستان های همیار نسبت به جمع آوری آثار اقدام بعمل آمده است.

وی همچنین اظهار داشت در این دوره جشنواره تعداد ۴۴۳۸ اثر از سطح استان به دبیرخانه جشنواره واقع در استان سمنان ارسال گردیده و از آثار برتر جشنواره در اختتامیه طی مراسمی تجلیل به عمل خواهد آمد و همچنین آثار برتر در کتاب جشنواره چاپ خواهد شد ؛ همچنین گفتنی است در پایان جشنواره به صاحبان آثار برگزیده جایزه و گواهی نامه نقاشی برتر اهدا می شود.