نشست صمیمی جوانان پاکدشت با رئیس سازمان جوانان هلال احمر


مسئول، اعضای جوانان،غنچه های هلال و داوطلبان جمعیت هلال احمر پاکدشت ضمن حضور در سازمان جوانان با رئیس و معاونان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان تهران، رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در این دیدار ضمن خوش آمدگویی به اعضاافزود: اعضای جوانان و داوطلب بزرگترین سرمایه برای جمعیت هلال احمر  هستند.

شهاب الدین صابونچی افزود:ثمره فعالیت‌های هلال احمر، ترویج  حس نوع دوستی و بشر دوستی در جامعه است و چه بسا جوانان می‌توانند با گسترش فعالیتها و برنامه های متنوع در بین اقشار مختلف جامعه و مردم داشته باشند.

همچنین معاون دانشجویی و جوانان و کارشناسان معاونت دانش آموزی با بیان توضیحات از اهداف و ساختار تشکیلاتی سازمان به بحث و پرسش و پاسخ با اعضای جوانان پاکدشت پرداختند.

معاون دانشجویی و جوانان عنوان کرد: جمعیت هلال احمر به دنبال افزایش مشارکت جوانان، یافتن مسئولیت اجتماعی و توانایی به دست آوردن فرصت‌ها در جامعه است تا جوانان بتوانند علاوه بر آماده‌سازی خود برای زندگی آینده به جوان سازی جمعیت هلال احمر نیز کمک کنند.

گنج‌ کریمی اظهار داشت: فعالیتهای جوانان در حوزه این سازمان همواره ارزشمند بوده است چرا که جوانان انرژی‌هایی هستند که ایده‌های نو را به جمعیت هلال احمر تزریق می‌کنند.

مسئول امور جوانان هلال احمر پاکدشت با ارائه گزارش از نحوه فعالیت و اجرای برنامه هادر بخش جوانان، مطالبات و دغدغه های اعضا را نیز مطرح کرد.