کاهش آلاینده‌ها و پسماند،آسمان آبی، زمین سبز


به مناسبت هفته محیط زیست با شعار کاهش آلاینده هاو پسماند،آسمان آبی،زمین سبز،سرپرست،مسئول و اعضای جوانان هلال احمر شهرستان پاکدشت با رئیس و کارکنان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش رابط خبری معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان تهران ، سرپرست جمعیت هلال احمر پاکدشت گفت: جمعیت هلال احمر با جذب جوانان در جهت حمایت از زندگی و سلامت انسان ها در مناسبت های مختلف برنامه های متنوعی را برگزار و در راستای حفظ محیط زیست و سالم نگه داشتن آنچه که باید به آیندگان تحویل دهیم با مشارکت جوانان در سطوح مختلف انجام می شود.

وی اضافه کرد: هلال احمر علاوه بر توجه به معضلات،مشکلات و همچنین امدادرسانی به حوادث به مسائل زیست محیطی نیز توجه می کند.

رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان پاکدشت به لحاظ اهمیت و توجه ویژه به حوزه زیست محیطی شهرستان گفت: حمایت و حفاظت از محیط زیست یک وظیفه همگانیست و مانیز بر اساس این وظیفه تمام تلاش خود را در راستای حفاظت و حراست از این موهبت الهی بکار می بندیم.

مهندس سعید پور در این دیدار با اشاره به اهمیت بحث محیط زیست در کلیه سطوح، از اجرای برنامه ها و اقدامات موثر در کلیه قسمت های مختلف محیط زیست در شهرستان نیز توضیحاتی مطرح کرد.

در پایان هدایایی به رسم یاد بود و تقدیر از زحمات محیط بانان و کارکنان اهدا شد. شایان ذکر است اعضای جوانان در اقدامی خودجوش زباله های اطراف ساختمان اداری هلال احمر را جمع آوری کردند.