از مشارکت اعضاء جوان در نماز عید سعید فطر تا توزیع قنوت نماز عید فطر

با پایان ماه مهمانی و بندگی خدا و فرا رسیدن عید سعید فطر، اعضای جوان جمعیت هلال احمر استان بوشهر هم با شکرانه این ماه در نماز عید سعید فطر شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ آمنه غریبی معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر این استان ضمن تبریک این عید گفت اعضای جوان و پرانرژی این حوزه در ایام ضیافت الهی در تمامی لحظات دست از مشارکت های عام المنفعه نکشیده و همچون سالیان گذشته با عمل به فرمان الهی ( روزه داری) در اجرای اوامر خیرخواهانه و عام المنفعه مشارکت کردند.

وی همچنین یادآور شد در مهمانی بزرگی که گذشت ، جوانان در برنامه هایی نظیر عیادت سالمندان، اهداء خون، شب های احیاء، عزاداری شهادت مولا الموحدین، اعتکاف دانش اموزی و … حضور و با انرژی و توان مشارکت داشتند.

غریبی عنوان کرد در روز عید سعید فطر اعضای جوان با حضور در محل برگزاری نماز بزرگ عید سعید فطر ضمن حضور پررنگ در این مراسمات خدماتی نظر غربالگری فشار خون و قند خون و همچنین ایستگاه فراخوان عضویت برپا و با تقدیم شیرینی این عید شیرین را به کام مردم عزیز شیرین تر کردند.

در حاشیه برگزاری این مراسم عبادی حضور و فعالیت اعضای سحاب جهت ارائه خدمات به نمازگزاران و ایستگاه نقاشی ویژه کودکان و نوجوانان با موضوع عید رحمت الهی برگزار شد.

وی در ادامه گفت مسلمانانی هستند که گریبانگیر جنگ گشته اند و این ایام به خوبی برایشان سپری نمیگردد اعضای هلال احمر به حمایت از مظلومیت این مردم بالاخص مردم مظلوم یمن صندوق های جمع اوری کمک های نقدی و غیرنقدی در محل های برگزاری دایر کردند.

غریبی در پایان ضمن تبریک مجدد به اعضا و پرسنل جمعیت هلال احمر بخصوص امور جوانان از زحمات این عزیزان در ایام ماه مبارک تشکر کرد.

پذیرایی جوانان از نمازگزاران عید فطر

اعضای جوان هلال احمر بوشهر در روز عید فطر اقدام به برپایی ایستگاه صلواتی کردند.

اعضای سازمان جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر ضمن شرکت در فریضه نماز عید فطر با برپایی ایستگاه صلواتی در مساجد و محل برپایی نماز عید از نمازگزاران پذیرایی کردند.

ایستگاه سلامت در محل برگزاری نماز عید فطر

ایستگاه سلامت در محل برگزاری نماز عید فطر دایر شود.

همزمان با برگزاری نماز عید فطر و حضور حداکثری مردم جهت شرکت در نماز عید فطر مراکز امور جوانان استان اقدام به برپایی ایستگاه سلامت نمود.

آمنه غریبی افزود: یکی از فعالیت های سلامت محور در امور جوانان غربالگری های فشار خون و قند خون میباشد.

توزیع قنوت نماز عید فطر

آمنه غریبی گفت: ضمن عرض تبریک عید سعید فطر عید بزرگ مسلمین، اعضای جوانان روزه دار استان بوشهر بعد از یک ماه مهمانی بی مثال خداوند و به شکرانه این مهمانی با خواندن نماز عید فطر از این سفره بزرگ و پربرکت خداوند خداحافظی کردند.

غریبی افزود: در حاشیه برگزاری این مراسم عبادی اعضای جوانان به توزیع قنوت نماز عید فطردر بین نمازگزاران اقدام نمودند.