تجلیـل از “خادمـان مهـرورزی” در شهـرستـان اصفهـان


آیین تجلیل از جوانان، امدادگران، داوطلبان و پرسنل جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان در طرح‎های ملی خدمات نوروزی، سیل مهربانی و فرشتگان رحمت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ رییس جمعیت هلال احمر اصفهان شهرستان اصفهان گفت: آیین تجلیل از جوانان، امدادگران، داوطلبان و پرسنل خدوم جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان با حضور معاون امور جوانان استان، رییس حراست، نماینده دفتر نمایندگی ولی فقیه، جوانان، امدادگران و داوطلبان فعال در طرح‎های ملی در سالن اجتماعات جمعیت هلال احمر این شهرستان برگزار شد.

شهریار انصاری در این برنامه ضمن ارائه گزارش عملکرد مختصری از این شرستان تصریح کرد: هدف از برگزاری این مراسم تقدیر و تجلیل از فعالیت‎ها و تلاش‎های ارزشمند و ارزنده این عزیزان در اجرای طرح نوروزی و مشارکت موثر در راستای کمک به مصدومین، حادثه دیدگان و هموطنان عزیز در حادثه سیل اخیر بوده است.

انصاری تبیین کرد: در این مراسم که با اجرای برنامه‎های متنوع توسط اعضای کانون‎ دانش‎آموزی همراه بود، از تمامی پرسنل خدمات، حراست، کارشناسان حوزه‎های مختلف و اعضای جمعیت هلال احمر تجلیل شد.

وی در پایان ضمن قدردانی از حضور پرشور افراد حاضر در این مراسم گفت: اعضای جمعیت هلال احمر همچون خانواده‎ای بزرگ، تجلی ایثار، از خودگذشتگی، نوع‎دوستی، بشردوستی، همدلی و وحدت هستند.