نشست هماهنگی مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات آماده در گلستان


نشست هماهنگی مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات آماده با حضور معاون امور جوانان و رئیس اداره دانش آموزی جمعیت هلال احمر گلستان و معاون تربیت بدنی و رئیس اداره سلامت و تندرستی اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛ اختری با اعلام این خبر گفت: به دنبال اجرای مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات آماده، نشستی به منظور تعمیم و گسترش تعاملات و هماهنگی ها در راستای برگزاری باکیفیت این دوره از مسابقات انجام شد.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر گلستان تصریح کرد: مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات آماده ویژه تیم های برتر مرحله شهرستانی با هدف رقابتی مهیج و انتخاب برترین های استان در دستور کار معاونت امور جوانان قرار دارد که انتظار داریم با تعاملات شایسته میان دو دستگاه و حضور مقتدر تیم ها شاهد برگزاری المپیادی متفاوت تر از گذشته باشیم.
همچنین دراین نشست طبرسا، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش گلستان ضمن قدردانی از تلاش ها و پیگیری های معاونت امور جوانان در راستای عملیاتی ساختن فعالیت ها در مدارس؛ گفت : آنچه در آموزش و پرورش به عنوان نقشه راه همیشه بدان توجه شده، ترسیم افقی روشن بر مبنای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در مدارس است. که تشکیل کانون ها و تقویت فعالیت های فرهنگی و هنری با هدف تربیت دانش آموزان در حوزه های مختلف از دغدغه های اصلی ماست.
طبرسا در ادامه خاطرنشان کرد: انچه که در کانون های دانش آموزی و تیم های دادرس مدارس شاهد آن هستیم؛ تقویت فعالیتهای امدادی و بشردوستانه در میان دانش آموزان و آمادگی در روزهای سخت و حساس است. از این جهت آموزش و پرورش با آمادگی هرچه تمام تر در نهادینه شدن این مهم در مدارس امادگی خود را همچون همیشه اعلام میکند.
در پایان این نشست مقرر شد که مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات آماده در محل اردوگاه کشوری مرحوم امیر محمد قاسمی دلند باحضور ۱۰ تیم برتر مرحله شهرستانی از سراسر استان در تاریخ ۲۶و۲۷ ماه جاری برگزار شود.