ماه مهربانی در آذربایجان شرقی

جوانان در کانون های سراسر استان آذربایجان شرقی در ماه مبارک رمضان، تکالیف نیکی، بندگی و مهرورزی را تمرین و تکرار می کنند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی؛ اعضای کانون های جوانان در شعب مختلف جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی، در ماه پر خیر و برکت رمضان تمرین بندگی و مهرورزی می کنند.
ضیافت های ساده‌ی افطاری می گسترانند و به دور از هر تبعیض و اختلافی بر سر خان پروردگار جهان ارتزاق می کنند. جوانان هلال احمر که رسم و آئین‌شان مهر و دوستی است؛ از فرصت مغتنم ماه مبارک رمضان برای نیکوکاری و نوع دوستی اهتمام می ورزند.
گفتنی است، علاوه بر ضیافت های ساده افطاری و گردهمایی‌های صمیمانه؛ جلسات انس با قران و محافل جزء خوانی از دیگر برنامه های کانون ها در ماه بندگی خداوند است.
جوانان داوطلب هلال احمر که از هر فرصت ساده و کوچکی برای تکریم و احترام انسان ها بهره می گیرند در روزهای پرفضیلت و معنوی ماه مهربانی؛ به دنبال کسب رضایت الهی در این وادی رحمت، از هیچ راهی برای کمک به همنوع دریغ نمی‌کنند و اصول و اهداف جمعیت هلال احمر را با اعمال ویژه این ماه گره می زنند.
حضور در مساجد و شرکت در مراسم سوگواری حضرت علی بن ابیطالب (ع) و لیالی پرفیض قدر از دیگر فعالیت های جوانان هلال احمر آذربایجان شرقی در این ایام بود.
براساس این گزارش؛ غبارروبی مزار شهدا، برپایی ایستگاه سلامت در کانون های دانشجویی و ثبت نام اعضا برای اهدای کارت عضویت از دیگر فعالیت های بشردوستانه جوانان داوطلب در این ماه بود.