اجرای سرود غنچه های هلال در سراسر کانون های غنچه های هلال احمر برای شرکت در جشنواره سرود ماه پیشونی


سروهایی از کانون های غنچه های هلال احمر شهرستان های کازرون، مرودشت، اقلید، نی ریز، سپیدان، قیروکارزین، فیروزآباد، فراشبند، رستم، خنج ، اوز و زرین دشت آثار خود را برای شرکت درجشنواره به دبیر خانه ارسال و سایر شعب نیز در دست اقدام است.

به گزارش روابط عمومی جوانان هلال احمر فارس؛ معاون امور جوانان از آماده سازی و اجرای سرود ماه پیشونی در کانون های غنچه های هلال احمر خبر داد و گفت: هدف از برگزاری این جشنواره آشنایی اعضای کانون غنچه های هلال احمر با اصول هفتگانه جمعیت‌های هلال احمر و صلیب سرخ، انتشار اهداف بشردوستانه نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر با زبان کودکانه، بوده است.

وی در ادامه گفت : آمادگی غنچه های هلال احمر برای حضور در جشنواره با کمک مربیان امسال بیشتر از هر سال در مهدهای کودک استان فارس خود را نشان میدهدو در این مرحله آهنگ های خوانده شده غنچه های هلال احمر به استان فارس و دبیر خانه جشنواره ارسال میشود.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان کازرون نیز با بیان اینکه جشنواره با همکاری کانون غنچه‎های هلال احمر فعال شهرستان مستقر در مهدکودک‎ها و پیش دبستانی‎ها برگزار شد، اظهار داشت: : بیش از صد غنچه از کانون‎های ۱۵ گانه در شهرستان کازرون در جشنواره شرکت کرده و آثار خود را ارسال کردند که طی مراسمی از مهدها و پیش دبستانی‎های برگزیده در این جشنواره و مربیان آنان تقدیر و تشکر شد.

لازم به ذکر است که آثار جشنواره تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری جمع آوری و برسی میشود تا در جشنواره سرود و نمایش ماه پیشونی شرکت داده شوند.