حضور تیم سحر کانون دانشجویی هلال احمر قم در مناطق آسیب دیده از سیل پلدختر


معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم از حضور و فعالیت های تیم (سحر)حمایت روانی، اجتماعی و فرهنگی کانون دانشجویی دانشگاه شهاب دانش قم در مناطق سیلزده پلدختر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی اظهار کرد: اعضای تیم سحر کانون دانشجویی شهاب دانش قم در قالب تیم های تیم مشاوره و حمایت روانی، گروه نمایش و موسیقی در روستاهای منطقه آسیب‏ دیده پلدختر اقدام به ارائه خدمات کردند.

وی بیان کرد: این اعضا ضمن همکاری با مسولان دانشگاه اقدام به اجرای فعالیت های متنوع حمایت روانی از طریق بازی های هدفمند و فعالیت های فیزیکی، نقاشی کودکان و ارائه خدمات مشاوره ای در روستاهای بابازید و چم گز کردند.

وی با اشاره به فعالیت های تیم سحر قم در مناطق تصریح کرد: برگزاری مسابقات ورزشی، نقاشی و توزیع اسباب بازی، کتاب های کودکان و لوازم نقاشی، و خدمت رسانی به مردم با تهیه و توزیع افطاری و همچنین ارائه خدمات مشاوره ای از دیگر فعالیت های این تیم به شمار می رود.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم افزود: اعضای تیم سحر کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه شهاب دانش در مناطق سیل زده استان لرستان ضمن ارائه خدمات فرهنگی، مشاوره ای؛ آموزشی و معیشتی به آسیب دیدگان با حضور در بین مردم و بررسی نیازهای آنان پرداختند و مردم را تشویق به از سرگیری فعالیت ها و ارائه برنامه های عادی زندگی کردند.