افتتاح ۲دفتر کانون دانشجویی هلال احمر در دانشگاه علوم پزشکی زنجان


معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان زنجان از افتتاح ۲دفتر کانون دانشجویی هلال احمر در دانشگاه علوم پزشکی زنجان بمناسبت هفته سراهای دانشجویی خبر داد.

به گزارش معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان زنجان؛ فاطمه جمشیدی از افتتاح ۲دفتر کانون دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی زنجان خبر داد و گفت: بمناسبت هفته سراهای دانشجویی یک دفتر در خوابگاه خواهران و یک دفتر در دانشکده دندانپزشکی علوم پزشکی زنجان با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر و مسئولین دانشگاه افتتاح شد.

وی با بیان اینکه هفته سراهای دانشجویی به منظور تمرکز و توجه بیشتر به مسائل خوابگاه‌های دانشجویی، ایجاد هماهنگی و تعامل با سازمان‌ها، جلب مشارکت و هدایت کمک‌های خیرین و نهادها ، هر ساله در اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود افزود: بر این اساس، هفته سراهای دانشجویی با شعار «سرا‌های دانشجویی عرصه نوآوری، مهارت‌محوری و رونق تولیدات دانشجویی» نامگذاری شده است که کانون دانشجویی هلال احمر استان زنجان نیز در این هفته برنامه های مختلفی را در سراهای دانشجویی اجرا کرد.

وی خاطرنشان کرد: همزمان با این هفته برنامه های متنوعی از جمله برپایی نمایشگاه کتاب ، ایستگاه سلامت, آموزش کمک های اولیه، آموزش جهت یابی ،چرم دوزی، آتش نشانی و نشست هم اندیشی با حضور مسئولین جمعیت هلال احمر و دانشگاه به همت اعضای کانون دانشجویی دانشگاه زنجان برگزار شد.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان زنجان تصریح کرد: همچنین کلاس های آموزشی آتش نشانی و آموزش امداد و کمک های اولیه نیز در کانون های دانشجویی پیام نور زنجان،خدابنده و دانشکده پرستاری ابهر نیز برگزار شد.