برنامه ها و عملکرد شورای جوانان رباط کریم ارزیابی شد


اعضاء شورای جوانان خواهران شهرستان رباط کریم در زمانی که سه ماه از مدت دوره انتخابات آخر باقی مانده با حضور رئیس شعبه و مسئول جوانان جلسه ای رسمی در خصوص ارزیابی برنامه ها و عملکرد شوراء کانون خواهران این دوره برگزار کردند.

به گزارش رابط خبری امور جوانان جمعیت هلال احمر استان تهران، به جهت ارزیابی عملکرد شوراء کانون خواهران رباط کریم و بررسی برنامه ها، جلسه ای با حضور رئیس هلال احمر شهرستان، مسئول جوانان و اعضاء شوراء برگزار شد.

در این جلسه فهیمی رئیس شعبه رباط کریم از زحمات و تلاش های شوراء خواهران که در دوسال گذشته علاوه بر برنامه های ابتکاری و ابلاغی در طرح های دادرس و مسابقات رفاقت مهر تلاش کرده بودند تشکر و قدردانی کرد.

فهیمی در صحبت های خود گفت: در طی مدتی که پشت سر گذاشتیم با فراز و نشیب های زیادی روبرو شدیم اما با یاری خداوند و همت اعضاء و مسئول جوانان توانستیم مسائل را با موفقیت از سر راه کنار بگذاریم و اینک شاهد کارنامه ای رضایت بخش هستیم.

قارداش مسئول جوانان هم ضمن تشکر و قدر دانی از اعضای کانون گفت: در سنوات گذشته به نوعی همه ی ما تجربیات خوبی کسب کردیم که در آینده در تسهیل کارها کارایی بسزایی خواهد داشت و بعضی از طرح هایی که در جلسات مطرح شد و به عمل رسید مورد استقبال اعضای کانون قرار گرفت و جوانان توانستند به خودباوری برسند.

شکری افزود: در ادامه جلسه برای مدت باقی مانده تا پایان دوره کاری شورای فعلی و اوقات فراغت تابستان تصمیماتی گرفته و برنامه ریزی صورت پذیرفت.

نخستین جلسه‌ی توجیهی کانون دانشجویی دانشکده سلامت ورامین در سال جدید

اعضای کانون دانشجویی دانشکده سلامت ورامین با حضور مسئول جوانان جلسه‌ای ترتیب دادند‌.

با توجه به عملکرد اخیر اعضای کانون دانشجویی دانشکده سلامت شهرستان ورامین و برای هماهنگی کانون و جمعیت هلال‌احمر شعبه ورامین، جلسه‌ای با حضور مسئول امور جوانان ترتیب داده شد .

در این جلسه، مسئول جوانان جمعیت هلال‌احمر شهرستان ورامین بعد از بازگویی نکاتی برای فعالیت بیشتر، با توجه به رشته‌های این دانشکده که همگی زیر نظر دانشگاه شهید بهشتی و رشته‌های پزشکی ست، بحث ترتیب دادن اردوی جهادی را عنوان کرد که با استقبال دانشجویان روبه رو شد.

مهرپویان در این جلسه اظهار کرد: با عملکرد خوب اعضای این کانون در نماز جمعه‌ی اخیر در دانشگاه شهید بهشتی درباره طرح غربالگری، امکان برگزاری اردوهای جهادی و فعالیت هایی متناسب با رشته‌ی این اعضا در بین عموم مردم امکان پذیر است.

دبیر کانون دانشکده سلامت نیز با شرح مطالبی درخصوص فعالیت های اعضای کانون و زمینه‌هایی که قدرت همکاری دارند، جلسه را به اتمام رسانید.