برگزاری مراسم ضیافت نوردر پایگاه امداد ونجات جاده ای شهید ولی فتح مرادی بمپور


پایگاه جاده ای شهید ولی فتح مرادی شهرستان ایرانشهردرنهمین روز ماه مبارک رمضان میزبان جمع کثیری از پرسنل امدادگران ،نجاتگران ،اعضای جوانان وداوطلبان بود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان، محمدرضا کرد سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر اظهار داشت : پرسنل امدادگران ،نجاتگران واعضای جوانان ضمن شرکت در محفل انس با قرآن کریم در ضیافت افطاری گرد هم آمدند.

وی در حاشیه این مراسم معنوی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مومنین به ویژه خانواده بزرگ هلال احمر از اقدامات امدادگران ، نجاتگران ، اعضای جوانان و داوطلبان این شهرستان تقدیر و تشکر نمود و افزود : خدمت در جمعیت هلال احمر یک توفیق الهی است و این خدمت زمانی اجر مضاعف دارد که با انگیزه داوطلبانه و نیت خالصانه همراه باشد.

کرد اضافه کرد: امدادگران ،نجاتگران ،اعضای جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر با تاسی از آموزه های دین و سیره ائمه هدی (ع) در جهت تسکین آلام بشری و ارائه خدمت بی منت به بندگان خدا گام بر می دارند و بی تردید لذت و شیرینی این خدمت را بیش و پیش از نیازمندان و آسیب دیدگان، خود اعضاء احساس می کنند.

وی درپایان بیان کرد : در همین راستا، جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر به پاس تشکر و قدردانی از تلاش های خالصانه ی امدادگران نجاتگران ، اعضای جوانان و داوطلبان خود، ضیافت افطاری را برگزار کرد و از زحمات آنان تشکر و قدردانی نمود.