جلسه هم اندیشی با دبیران کانون های جوانان جمعیت هلال احمر ابرکوه به مناسبت هفته هلال احمر


رییس جمعیت هلال احمر شهرستان ابرکوه از برگزاری جلسه هم اندیشی با دبیران کانون های جوانان جمعیت هلال احمر ابرکوه به مناسبت هفته هلال احمر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ خلیل اکرمی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ابرکوه اظهار داشت : به مناسبت فرا رسیدن هفته هلال احمر جلسه هم اندیشی دبیران کانون های جوانان هلال احمر ابرکوه برگزار شد.

درابتدا جلسه اکرمی رئیس شعبه ضمن تبریک هفته هلال احمر و فرارسیدن ماه مبارک رمضان به بیان ضرورت و اهمیت حوزه جوانان اشاره نمود و بر لزوم برنامه ریزی صحیح در جهت جذب و سازماندهی اعضا جوان تاکید نمود

اکرمی گفت : این جلسه با هدف ارتقای سطح کیفی برنامه های فرهنگی و آموزش جوانان با حضور مسئول واحد جوانان، دبیران و اعضای شورای اجرایی جوانان برگزار شد که خوشبختانه با توجه به بهرمندی از حضور جوانان خلاق، پر توان و پویایی در این کانون ها جلسه مذکور با رویکرد و تدوین نقشه راه مناسبی جهت جذب جوانان با استعداد و بشر دوست در جمعیت هلال احمر شهرستان ادامه یافت.

در ادامه دبیران کانونها و کارشناس جوانان شعبه به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات در مورد بهبود عملکرد کانونها پرداختند و در پایان راهکارهایی برای سال جدید ارائه گردید که از مهمترین تصمیمات استفاده حداکثری ازتعطیلات تابستان پیش رو در جهت جذب و سازماندهی اعضا جوان بود.