دیدارنماینده ولی فقیه در استان با جوانان استان چهارمحال و بختیاری

همزمان با هفته هلال احمر وماه مبارک رمضان، نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با جوانان عضو در سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در این استان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور جوانان استان چهارمحال و بختیاری؛ همزمان با روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر جوانان استان با حجت‎الاسلام محمدعلی نکونام نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه دیدار کردند.

حجت السلام و المسلمین نکونام نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرکرد در جمع جوانان ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان و هفته هلال احمر بیان داشت :خداوند متعال در وجود جوان استعداد و  ظرفیت بالای نهاده است  و بهره گیری از این ظرفیت جوانان می تواند باعث ارتقا و رشد یک مجموعه کاری شود.

وی افزود :مقام معظم رهبری توصیه ای فراوانی برای حمایت از جوانان دارند و این مجموعه عظیم را گره گشا مشکلات امروزه جامعه می دانند. هلال احمر عرصه خدمت رسانی بدون منت است و این مجموعه مردم نهاد ظرفیت بالایی برای بهره گیری از قشر جوان جامعه را دارد.

سید احمد مرتضوی فرد مدیر عامل جمعیت هلال احمراستان  در ادامه گفت: جوانان جمعیت هلال احمر در قالب برنامه های بشر دوستانه مشغول به فعالیت هستند. و می توان این انسان های بشر دوست را الگوی جوانان استان خطاب کرد.جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری با تشکیل شورای فرهنگ عمومی برنامه ریزی های مثبتی در جهت رشد و تعالی این جوانان داشته است.

مرتصوی اظهار داشت: در سال ۱۳۹۷ ۸۵ مصوبه فرهنگی در ۱۰ جلسه تصویب نمود، حضور تیم های حمایت روانی متشکل از جوانان و طلاب استان در مناطق سیل زده کشور،  برپایی خیمه های نماز در طرح نوروزی ۱۳۹۸، حضور اعضای کانون جوانان طلاب در نوزدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی،اجرای همایش های عفاف و حجاب، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی از جمله برنامه های فرهنگی اجرا شوده توسط جوانان این جمعیت برای تکریم شخصیت انسان ها بوده است.

وی در ادامه گفت : سال ۹۷ سالی بسیار پر حادثه بود و امدادگران و جوانان  جمعیت هلال احمر استان بصورت کاملا  داوطلبانه درصحنه حاضر شدندو این  باعث افتخار جمعبت هلال احمر است..

گفتنی است در ادامه نیز تعدادی از جوانان  با ارائه دیدگاه ها و نقطه نظرات خود به بحث و تبادل نظر پرداختند. در پایان نیزاز جوانان برگزیده نوزدهمین طرح مل ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی ۱۳۹۸ تقدیر شد .