نشست مشترک مسئول دفتر ولی فقیه در هلال احمر استان چهار محال و بختیاری با مدیر شورای اجرایی کانون طلاب

نشست مشترک مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه و معوان امور جوانان جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری با مدیر و اعضای شورای اجرایی کانون طلاب امامیه شهرکرد سه شنبه بیست و چهارم اردیبهشت ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری: نشست مشترک مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه و معوان امور جوانان جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری با مدیر و اعضای شورای اجرایی کانون طلاب امامیه شهرکرد سه شنبه بیست و چهارم اردیبهشت ماه برگزار شد .

حجت الاسلام و المسلمین علی کبر جعفری مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان در این دیدار به ضرورت های تشکیل حضور طلاب در فعالیتهای جمعیت هلال احمر اشاره کرد و گفت : جمعیت هلال احمر بویژه سازمان جوانان یکی ا نقاط حساس و بسیار مهم می باشد که کانون طلاب می تواند در این راستا جمعیت هلال احم را همراهی کند .

در ادامه محمد رضا عرب معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان با تشریح اهداف کانونها بر اساس اساسنامه و حضور پررنگ اعضای کانون طلاب در فعالیتهای اخیر سازمان بویژه امدادرسانی به حادثه دیدگان ناشی از سیل اخیر پرداخت.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین فاطمی مدیر حوزه علمیه امامیه برادران استان گفت : خدمات متنوع جمعیت هلال احمر و اهمیت این خدمات این روزها بسیار پررنگ شده است .

فاطمی در ادامه بیان کرد : حوزه علمیه آماده هرگونه همکاری با جمعیت هلال احمر می باشد. برگزاری دوره های آموزشی برای طلاب لازم است که جمعیت هلال احمر استان در این مورد با حوزه علمیه همکاری نماید .