همایش دوچرخه سواری پنجشنبه های بدون خودروبه میزبانی هلال احمربهاباد بمناسبت هفته هلال احمر

چهل و ششمین همایش دوچرخه سواری پنجشنبه های بدون خودروبه میزبانی هلال احمربهاباد بمناسبت هفته هلال احمر و به همت هیئت ورزش های همگانی بهاباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ حسن رضاپور رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهاباد اظهار داشت: بمناسبت گرامیداشت هفته هلال احمر چهل و ششمین همایش دوچرخه سواری پنجشنبه های بدون خودروبه میزبانی هلال احمربهاباد و به همت هیئت ورزش های همگانی بهاباد با حضور پرشور اعضا جوانان ،امدادگران و داوطلبان هلال احمر برگزار شد.

وی در ادامه افزود : همایش مذکور به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر با هدف فرهنگ سازی و تشویق هرچه بیشتر همشریان در استفاده از دوچرخه و ارتقاء نشاط و سلامت اجتماعی برگزار گردید که هم راستا با یکی از اصلی ترین اهداف جمعیت هلال احمر یعنی حمایت از زندگی و سلامت انسان ها می باشد.

رضاپور در خاتمه ضمن تشکر از دستگاه های همکار و مجریان برنامه بیان داشت؛ این همایش به میزبانی هلال احمر بهاباد برگزار گردید که در مناسبت های مختلف با هدف مشارکت جوانان و امدادکران و اعضا داوطلب در برنامه های اجتماعی و غنی سازی اوقات فراغت ، برنامه های هم راستا با اهداف و اصول جمعیت را برنامه ریزی و اجرا می نماید.