از دادرسان منتخب مرحله استانی المپیاد آماده قم تجلیل شد

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم از تقدیر از دانش آموزان منتخب مرحله استانی هفتمین المپیاد آماده در قم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی با اشاره به پایان مرحله استانی رقابت های المپیاد آماده در قم اظهار کرد: دادرسان منتخب ۱۴ مدرسه ای که به مسابقات مرحله استانی راه یافتند مورد تقدیر قرار گرفتند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم با اشاره به اینکه بیش از ۱۲۵ مدرسه در اجرای هفتمین دوره مسابقات المپیاد آماده استان قم شرکت کردند. افزود: رقابت های مرحله استانی با حضور دادرسان منتخب از ۱۴ مدرسه سطح استان قم، کهک، جعفریه و دستجرد در دو گروه خواهران و برادران در اردیبهشت ماه سال جاری برگزار شد.

وی که در مراسم تقدیر از دانش آموزان، مربی و مدیر مدارس منتخب کهک حضور یافته بود، تصریح کرد: با هدف تقدیر و همچنین افزایش انگیزه سایر دانش آموزان برای مشارکت در دوره های آموزشی طرح ملی دادرس از بیش از ۲۵۰ دادرس منتخب این ۱۴ تیم و مربیان آنها با اهدای هدایی توسط  جمعیت هلال احمر تقدیر شد.

یادآور می شود؛ در هفتمین دوره از رقابت های المپیاد آماده استانی قم، رتبه نخست بخش پسران، به تیم مدرسه فرهنگ ناحیه۱ و در بخش خواهران نیز به تیم اول فرزانگان ناحیه۴ اختصاص یافت.