آخرین جلسه شورای مرکزی مجامع کانون‌های جوانان و دانشجویی استان آذربایجان شرقی


هشتمین و آخرین جلسه اعضای شورای مرکزی مجامع کانون های جوانان و دانشجویی استان آذربایجان شرقی در هفته هلال احمر با حضور جانشین مدیرعامل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی؛ هشتمین جلسه مشترک مجمع کانون های جوانان و دانشجویی استان آذربایجان شرقی با حضور دکتر هادی موسوی جانشین مدیرعامل استان آذربایجان شرقی و روسای ادارت جوانان و دانشجویی و کارشناسان ستادی حوزه جوانان در محل سالن سمعی و بصری جمعیت استان برگزار شد.

براساس این گزارش؛ خلاصه ای از عملکرد مجمع دور دوم استان تحت عنوان یک نماهنگ برای حاضرین در جلسه ارایه شد و دبیران مجامع کانون های جوانان و دانشجویی استان به ارایه گزارش پرداختند.

با توجه به پایان دوره دوم مجامع کانون های سازمان جوانان، نقاط ضعف و قوت و چالش های این دوره با بحث و گفتگوی اعضای شورا بررسی شد.

دکتر هادی موسوی جانشین مدیرعامل نیز در این جلسه ضمن قدردانی از فعالیت های داوطلبانه دبیران کانون‌ها و اعضای شورای مرکزی مجامع استان تصریح کرد: پویایی، توانایی و دغدغه‌مندی نسل جوان در فعالیت های فرهنگی و اجتماعی قابل تحسین است و این ظرفیت های قابل ستایش در جوانان هلال احمر باید در مسیر درست و بستر مناسب پرورش یابد و رشد پیدا کند.