همزمان با هفته هلال/ از برگزیدگان مسابقه کلیپ ۵۹ ثانیه ای جوانان تقدیر شد

دبیر مسابقه کلیپ 59 ثانیه فعالیت های جوانان گفت: هدایای مسابقه کلیپ 59 ثانیه ای جوانان به آثار برگزیده استانی و کشوری اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان، عزیزاله رحمتیان نیا اظهار داشت: همزمان با هفته هلال و به منظور تقدیر از آثار برگزیده راه یافته به دور استانی و کشور هدایایی به رسم یادبود اهدا شد.

وی افزود: در بخش استانی و کشوری هدایای نقدی و لوح سپاس به تهیه کنندگان این کلیپ ها اهدا شد که امیدواریم در سال های آتی این مسابقه با شیوه و رویکردهای متفاوت در حووزه جوانان و دانشجویی تداوم یابد.

دبیر شورای مرکزی کانون های سازمان جوانان بیان کرد: این مسابقه به منظور بررسی نحوه فعالیت های کانون های جوانان سراسر شعب در بهمن ماه سال ۹۷ برگزار شد که بر اساس اعلام هیئت داوران در بخش استانی توسط مجامع استان و در بخش کشور توسط آن هیئت مورد بررسی قرار گرفت که خوشبختانه بازتاب گسترده ای داشت.

وی گفت: فعالیت های سازمان جوانان باید به شکل مکانیزه به سمت فضای مجازی سوق داده شود تا جلوه ی زیبا تری از فعالیت ها در این فضا منعکس شود از همین رو کلیپ های برتر در پیج اینستاگرامی مجمع جوانان بازنشر داده شد.