معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور: استان گلستان از دیرباز در حوزه جوانان خاستگاه حرکت های بزرگ در سطح ملی بوده است


در ششمین روز از گرامیداشت هفته هلال احمر، نشست صمیمی معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور با دبیران شورای مرکزی کانون های دانشجویی و جوانان و کارشناسان ستادی و شعب معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر گلستان در گرگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ؛ گنج کریمی در این نشست گفت: استان گلستان همواره اعضا و جوانان خوبی داشته است و تک ستاره هایی که همواره از کمک های فکری و ایده های ناب آنان بهره مند شده ایم.

معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت جمعیت هلال احمر خاطر نشان کرد: در واقعه تلخ سیل گلستان با توجه به احساس نیاز ورود تیم های حمایت های روانی فرهنگی و اجتماعی در قالب تیم های سحر در مناطق سیل زده و محل های اسکان اضطراری ، این مهم با نقش آفرین اعضای فعال و آموزش دیده جوانان گلستان به خوبی مدیریت و اجرایی شده است.

وی در ادامه افزود: بر اساس گزارشات واصله از استان ، نوزدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در قالب طرح ملی خدمات سفر نوروزی ۹۸ جمعیت هلال احمر در گلستان و در شهرستان هایی که درگیر سیلاب نبوده اند به خوبی پوشش داده شده است که این نشان از حس مسئولیت پذیری و توجه به تمامی حوزه های کاری جمعیت هلال احمر است.

معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور تصریح کرد: سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از تمامی ایده های ناب و خلاقانه در راستای جذب و نگهداشت اعضا در تمامی حوزه های مختلف استقبال می کند.

گفتنی است در این سفر یک روزه آیین تکریم و معارفه معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر گلستان با حضور گنج کریمی معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور در جلسه شورای معاونین هلال احمر گلستان برگزار شد و از زحمات فوژان طبسی در زمان تصدی معاونت امور جوانان گلستان تکریم و الهام اختری جانشین مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان به عنوان معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان معرفی شد.

و همچنین در حاشیه این سفر گنج کریمی معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور از اردوگاه کشوری مرحوم امیر محمد قاسمی بازدید میدانی داشت.