اهدا خون، اهدا زندگی


معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان زنجان باتوجه به شعار «اهدای خون، اهدای زندگیست» گفت: باید قدر این نعمت خدادادی را دانسته و در راه کمک به نیازمندان از این ماده حیاتی استفاده کرد که اهمیت ویژه در این کار رضایت خداوند و نجات جان انسان‌ها است.

به گزارش معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان زنجان جمعی از کارکنان و جوانان بشر دوست جمعیت هلال احمر شهرستان زنجان با حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان بمناسبت “هفته هلال احمر و صلیب سرخ ” و به منظور ترویج فرهنگ اهدای خون با حضور در پایگاه انتقال خون در این امر بشر دوستانه مشارکت کردند.

فاطمه جمشیدی ضمن اعلام این خبر افزود: طرح اهدای خون همه ساله توسط اعضای سازمان جوانان، در راستای ترویج فرهنگ نوعدوستی، احترام به ارزش های انسانی، تسکین آلام بشری و حمایت از زندگی و سلامت انسان ها اجرا می شود.

وی با ذکر اینکه حمایت از زندگی و سلامت انسان ها از اهداف مهم این نهاد است خاطرنشان کرد: هدف از این اقدام فراهم‌آوردن خون و فرآورده های آن برای بیماران نیازمند و هم چنین بالا بردن فرهنگ عمومی در راستای فعالیت های انسان دوستانه بین اعضای هلال احمر وشهروندان است.