برگزاری کلاس های آموزشی در روز جهانی آلرژی و آسم

به مناسبت روز جهانی آلرژی و آسم کانون دانشجویی هلال احمر دماوند دوره های آموزشی کمک های اولیه را برگزار کرد.

به گزارش رابط خبری معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان تهران، در روز شانزدهم اردیبهشت ماه به مناسبت هفته هلال احمر و روز جهانی آلرژی و آسم کانون دانشجویی دانشگاه پیام نور دماوند کلاس های آموزشی کمک های اولیه برگزار کرد.

این کلاس ها در ابتدا حاوی برنامه آموزش و اقدامات اولیه بیماری آسم و آلرژی و صحبت هایی در خصوص هلال احمر و امورات این نهاد بود.

نورمحمدی مسئول جوانان دماوند گفت: هدف از انجام این برنامه ها در محیط های فرهنگی ایجاد انگیزه و علاقه بین دانشجویان است. امید به آنکه بتوانیم به نحو احسن برنامه ها را اجرا کنیم

جوانان دماوند در زیارت شهدای گمنام در هفته هلال احمر

اعضای واحد جوانان شهرستان دماوند در هفته ی هلال احمر به زیارت شهدای گمنام منطقه رفتند.

نورمحمدی مسئول جوانان به همراه اعضای خود درهفته هلال احمر به زیارت پنج تن از شهدای گمنام واقع درمسجد جامع دماوند رفتند و با شستن قبور و گذاشتن گل ادای احترام کردند.

دراین مراسم یکی از اعضای جوانان قاری، قرآن را قرائت کرد و در ادامه گفت: تمام این سرزمین مدیون خون شهدا هستند و تا عمر داریم از خون این عزیزان دفاع می کنیم.

نورمحمدی در ادامه گفت: با انجام این برنامه ابتدا یاد شهدا را زنده نگه می داریم که این کاری پسندیده و ارزشمند است. در راستای تحقق اهداف و ارزش های اسلامی و دینی که جوانان امروزی با درک کردن بیشتر حقیقت جنگ و شهدا بتوانند آینده سازان و سربازان وفاداری به این مرز بوم باشند