سوت پایان هفتمین ماراتن المپیاد آماده استان کرمانشاه به صدا درآمد

پس از برگزاری هفتمین المپیاد آماده پسران که از صبح امروز آغاز شده بود، آئین اختتامیه آن با حضور جناب آقای بابایی معاون امور دانش آموزی و پیش دبستانی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، دکتر لهونی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه و جمعی دیگر از مسئولین ذیربط، در اردوگاه شهید باهنر آغاز شد.

به گزارش رابط خبری معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه؛ در ابتدای مراسم مختار اسدیان معاون جوانان استان کرمانشاه ضمن عرض خوشامدگویی و تبریک هفته هلال احمر به حضار در مراسم نکاتی را در خصوص فعالیت و برنامه های معاونت جوانان و به بالاخص المپیاد آماده ارائه نمودند و در ادامه یادآور شدند بها دادن به جوانان و اجازه نقش آفرینی به آنان می تواند باعث ایجاد روحیه خلاقیت و نوآوری در برنامه ها شود که این امر در استان با همکاری و اعتماد مدیرعامل درحال تحقق است.

وی اضافه کرد: خوشحالیم که در این آموزش ها، دانش آموزانی تربیت شدند تا در مواقع بحران ناجی افراد باشند که این اتفاق به عینه در حادثه تلخ زلزله استان کرمانشاه اتفاق افتاد و به عنوان عضو کوچکی از مجموعه از همه افرادی که در این راه گام نهاده اند سپاسگزارم و امیدوارم این طرح باقیات الصالحاتی برای همه ما باشد.

در ادامه این مراسم، سعید بابایی معاون امور دانش آموزی و پیش دبستانی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر ضمن تبریک هفته هلال احمر و گرامیداشت هفته مقام معلم و ابراز خرسندی از حضور در جمع دادرسان، اظهار کرد: تکریم انسان ها، حفظ جان انسان ها، کاهش آلام بشری و گسترش دوستی و صلح پایدار در جامعه، از اهداف بلند و متعالی جمعیت هلال احمر است که سازمان جوانان در این راستا فعالیت می کند.

بابایی در جمع دادرسان ضمن تاکید بر اهمیت فعالیت دانش آموزان آماده در روزهای سخت، ابراز کرد: تکریم انسان ها، حفظ جان انسان ها، کاهش آلام بشری و گسترش دوستی و صلح پایدار در جامعه، از اهداف بلند و متعالی جمعیت هلال احمر است که سازمان جوانان در این راستا فعالیت می کند.

سپس مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه نیز طی سخنانی، ضمن تبریک فرا رسیدن هفته هلال احمر، تلاش دانش آموزان طرح دادرس در راستای فراگیری آموزش های امدادی و بکارگیری این آموزه ها جهت روزهای سخت و بحرانی را بسیار با اهمیت و پر ارزش برشمرد.

دکتر لهونی در جمع دادرسان ضمن تاکید بر اهمیت فعالیت دانش آموزان آماده در روزهای سخت، ابراز کرد: تکریم انسان ها، حفظ جان انسان ها، کاهش آلام بشری و گسترش دوستی و صلح پایدار در جامعه، از اهداف بلند و متعالی جمعیت هلال احمر است که سازمان جوانان در این راستا فعالیت می کند.