حضور تیم های استارتاپی آذربایجان شرقی در رویداد ایده پردازی جمعیت هلال احمر

سه تیم از تیم های منتخب استان آذربایجان شرقی، در داوری اولیه پذیرفته و به مرحله کشوری رویداد ایده پردازی، فناوری و کارآفرینی امداد، نجات و خدمات داوطلبانه جمعیت هلال احمر راه یافتند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی؛ با توجه به برگزاری اولین رویداد ایده پردازی جمعیت هلال احمر در هفته صلیب سرخ و هلال احمر در ادامه‌ی برنامه‌های بومینو سازمان جوانان در دو سال گذشته؛ تیم های سراسر کشور در سایت مربوطه ثبت نام کرده و مورد داوری اولیه قرار گرفتند.
در داوری اولیه سه ایده از استان آذربایجان شرقی انتخاب و به مرحله نهایی راه یافتند.
گفتنی است ایده های منتخب استان آذربایجان شرقی با نام های ریش سفید، نرم افزار جستجو و تیوپ هوشمند در رویداد کشوری ایده پردازی، فناوری و کارآفرینی امداد، نجات و خدمات داوطلبانه شرکت کردند.
 تیم های برتر این رویداد که از بین ۲۱۱ ایده انتخاب شده بودند؛ پس از بحث و بررسی به کمک مشاوران، طرح های خود را تکمیل کردند.
براساس این گزارش، در این رویداد دو روزه ۳۵ تیم از استان های آذربایجان شرقی، سمنان، خراسان رضوی، البرز، قم، خراسان شمالی، کیش، همدان، مرکزی، گیلان، یزد، کرمانشاه، قزوین، آذربایجان غربی، خوزستان، تهران، کرمان و اصفهان  حضور داشتند که طبق قول مسئولین درداختتامیه، همه‌ی ایده‌های شرکت کننده در این رویداد، به شتاب دهنده های مرتبط جهت تکمیل و اجراسازی این طرح ها معرفی و حمایت می شوند.