کسب مقام اول تیم جوانان استان مرکزى در رویداد منطقه ای بومینو

معاون امور جوانان جمعيت هلال احمر استان مركزى از كسب مقام اول تيم اعزامى جوانان اين جمعيت در رويداد كشورى بومينو خبر داد. 

به گزارش روابط عمومى جمعیت هلال احمر استان مرکزى؛ آرش اشترى در رابطه به این خبر بیان داشت: در تاریخ هفتم لغایت یازدهم اردبیهشت ماه سال جارى، تیم جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزى متشکل از ۴ عضو خواهر از شعب اراک، خمین و غرق آباد و ٢ عضو برادر از شعب اراک و خمین به استان اصفهان جهت شرکت در رویداد منطقه اى بومینو، اعزام شدند.
اشترى عنوان کرد: این رویداد با حضور ١٠ تیم از ۶ استان کشور به صورت منطقه اى همچون کهکیلویه و بویر احمد، اصفهان، مرکزى، چهارمحال بختیارى، فارس و … طى ۴ روز برگزار و جوانان به ایده پردازى و نقد و بررسى ایده هاى مختلف جهت ارائه یک ایده ویژه با دیگر جوانان به رقابت پرداختند.
وى افزود: سپس تیم اعزامى جمعیت هلال احمر استان مرکزى با ارائه طرح “دارویاد” موفق به کسب مقام اول در بین ١٠ تیم حاضر در دوره شده و از سوى دکتر نیکو از داوران محترم این رویداد و آقاى خانبازى معاون امور جوانان استان اصفهان تقدیر شدند.
آرش اشترى تصریح کرد: طرح “دارویاد” جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزى، طرحى جهت یادآورى دارو ویژه سالمندان و بیماران آلزایمرى تعبیه و مورد بهره بردارى قرار خواهد گرفت.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزى ضمن تبریک به این تیم پرتلاش اظهار داشت: امید است طرح ارائه شده براى جامعه مفید واقع شده و بتوانند گامى موثر در راستاى سلامت جامعه بردارند.