بررسی روند پیشرفت اجرایی و دریافت آثار دومین دوره جشنواره دانش آموزی احسان در قم

جلسه ی دبیرخانه مرکزی دومین جشنواره ملی سرود و نمایش «احسان» ویژه کانون های دانش آموزی هلال احمر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ نشست بررسی روند پیشرفت اجرایی و دریافت آثار دومین دوره جشنواره دانش آموزی احسان با حضور معاون امور جوانان استان میزبان و اعضای دبیرخانه جشنواره احسان در قم برگزار شد.

محمد مصباحی در این نشست با استماع گزارش عملکرد اعضای دبیرخانه بر پیگیری و افزایش فعالیت رسانه ای در ادامه اجرای دومین جشنواره ملی سرود و نمایش «احسان» ویژه کانون های دانش آموزی هلال احمر تاکید کرد و گفت: باید بر بخش جدید این دوره از جشنواره با عنوان خاطره گویی ۱۱۲ ثانیه ای تمرکز جدی تری صورت بگیرد.

وی ضمن یادآوری تاریخ ارسال آثار بیان کرد: زمان تحویل آثار به شعب ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ است و زمان تحویل آثار به مراکز استان ها ۲۴ اردیبهشت ماه تعیین شده است، و زمان تحویل آثار از مراکز استان ها به دبیرخانه جشنواره احسان ۳۰اردیبهشت ماه سال جاری است.

بر اساس این گزارش؛ در ادامه مراحل تجمیع، تفکیک و بررسی آثار رسیده جهت ارزیابی و داوری مورد بررسی کارشناسان دبیرخانه قرار گرفت.

گفتنی است؛ جمعیت هلال احمر استان قم همچون دوره نخست، میزبان دومین دوره جشنواره ملی احسان است که در سال جدید، بخشی نو با عنوان خاطره گویی ۱۱۲ ثانیه ای به آن اضافه شده است.