تجلیل از اعضای مشارکت کننده در طرح نوروزی جمعیت هلال احمر شهرستان نایین


رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نایـین از برگزاری آیین تجلیل از اعضای جوان، نجاتگر و داوطلب مشارکت کننده در طرح نوروزی این شهرستان همزمان با میلاد حضرت علی اکبر(ع) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ ابراهیم عادل‎زاده نائینی ضمن تبریک نیمه شعبان و سالروز ولادت حضرت علی اکبر ( ع ) و ابراز رضایت از اجرای موفق طرح‎های نوروزی جمعیت هلال احمر در این شهرستان گفت: تمهیدات و برنامه‎های جمعیت هلال احمر برای خدمت رسانی به مسافرین نوروزی جامع و کامل است.

وی با اشاره به عملکرد اعضای این شهرستان تشریح کرد: جوانان و نجاتگران پرشور این شهرستان با خدمت عاشقانه و خالصانه به مهمانان نوروزی در همه شرایط، به خدمت رسانی در جاده‎ها و مبادی ورودی شهر پرداخته‎اند و این خدمت صادقانه بسیار ارزشمند است.

عادل‎زاده هدف از برگزاری این جشن را تجلیل از خدمات داوطلبانه اعضا دانست و افزود: در این مراسم از اعضای جوان، نجاتگر و داوطلب مشارکت کننده در طرح های ملی ایمنی و سلامت مسافران و امداد و نجات نوروزی سال ۹۸ با اهداء لوح سپاس تقدیر شد.

عادل‎زاده در پایان ضمن قدردانی از حضور پرشور اعضا تصریح کرد: امید است با اجرای برنامه‌های متنوعی نظیر ارائه خدمات نوروزی و دیگر خدمات جمعیت هلال احمر به هموطنان، بتوانیم نقش داوطلبان، جوانان، نجاتگران و امدادگران هلال‌احمری را در راستای تامین آرامش و ایجاد امنیت مردم پررنگ‎تر کنیم.