از جوانان هلال احمر هرمزگان در جشنواره حضرت علی اکبر تجلیل شد

درچهاردهمین جشنواره حضرت علی (ع) که به مناسبت روز جوان برگزارشد از جوانان برتر و منتخب استان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان هرمزگان، استاندار هرمزگان گفت: رویکرد برنامه ما ایجاد فضای مناسب برای جوانان است تا توسعه کشور با شتاب بیشتری پیش رود.

فریدون همتی ظهر امروز در آئین تجلیل از جوانان برتر استان هرمزگان، افزود: در استان هرمزگان معتقدیم که جوانان در عرصه‌های مختلف نی توانند شگفتی‌آفرینی کنند.

وی با بیان اینکه جوانان باید در عرصه‌های مختلف افتخارآفرینی کنند، تصریح کرد: هرکاری انجام می‌دهیم و تمامی تلاشی که صورت می‌گیرد برای اشتغال و موفقیت جوانان است.

استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه در تلاشیم که جوانان در تمامی عرصه‌ها بتوانند استعداد خود را شکوفا کنند، خاطرنشان کرد: رویکرد برنامه ما ایجاد فضای مناسب برای جوانان است تا توسعه کشور با شتاب بیشتری پیش رود.

همتی با بیان اینکه حضور جوانان در مناطق سیل‌زده و کمک به بازسازی ستودنی است، اضافه کرد: یک‌زمان یادم است که معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خود سنش بالابود اما امروز شاهدیم جوانی بر روی کار آمده که با قدرت و انگیزه در حال کار کردن است.

استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه با حمایت بنده باید خانه جوانی با معماری بومی ساخته شود تا محل همفکری برای توسعه استان باشد، خاطرنشان کرد: هر فکر و اندیشه‌ای که جوانان برای توسعه استان دارند از طریق اداره کل ورزش و جوانان ارائه و ایده‌های ناب را با حمایت استانداری به مرحله اجرا درخواهیم آورد.

گفتنی است سمانه سالاری پور دبیر کانون جوانان میناب و آرمان اشهان دبیر کانون دانش آموزی مدرسه جواد ائمه میناب و عضو کنگره دانش آموزی کشور بعنوان جوانان منتخب تجلیل شدند.