تجلیل از اعضای کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی اردبیل



مراسم تجليل از اعضاي كانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشكي اردبيل با حضور جوادزاده معاون جوانان استان و هيات همراه در تاريخ ٩٨/١/٢٧ در محل دانشگاه و سالن شهيدان نوعي اقدم برگزار شد.

در ابتدای این مراسم پیغمبری، دبیر کانون هلال احمر ضمن ارائه یک گزارش کلی از عملکرد این کانون در سال ٩٧ یکی از مهم ترین دستاوردهای این کانون را موفقیت درکسب تندیس فداکاری سازمان جوانان برشمرد و از تلاش های بی وقفه شورای مرکزی و سایر اعضای این کانون تقدیر و تشکر کرد.

معاون جوانان هلال احمر استان نیز از تلاش اعضای این کانون تقدیر کرد و ضمن تبریک دریافت تندیس فداکاری در سال گذشته نسبت به تداوم و استمرار فعالیت های این کانون اظهار امیدواری کرد.

وی در ادامه حفظ بی طرفی و گسترش مفاهیم بشردوستی توسط کانون های دانشجویی را از مهم ترین اهداف سازمان برشمرد و افزود:
کانون دانشگاه علوم پزشکی اردبیل یکی از فعال ترین هاست
و انتظار داریم این کانون در جهت افزایش اعضای سازمان جوانان هلال احمر و شناساندن این تشکل غیر سیاسی به تمام اقشار جامعه تلاش کند.

وی در پایان از بابت جمع اوری کمک های مردمی توسط این کانون تشکر کرد وافزایش کلاس ها و دوره های امدادی و بشردوستی، افزایش ابتکارات و ایده های نوین جهت رشد استان
و اهتمام بر مستند سازی در همه بخش ها و پیرامون تمام فعالیت ها را از اولویت های برنامه سال جاری کانون های دانشجویی سازمان جوانان برشمرد.

دشتی،مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی نیز باحضور در این مراسم از تلاش های اعضای کانون هلال احمر و همکاری موثر با سازمان جوانان اظهار خرسندی کرد.
در پایان ، اعضای این کانون درخواست ها و برنامه های خودرا در حضور معاون جوانان جمعیت هلال احمر مطرح کردند مراسم روز ٢٧ فروردین ٩٨ با اهدای هدایایی به رسم یادبود به اعضای این کانون به پایان رسید.